Goed idee! Doe je spreekbeurt over de Scouting!

Als scoutingvereniging willen we natuurlijk graag dat er zoveel mogelijk kinderen bekend zijn met scouting. Iedereen is welkom om een aantal keren te komen kijken, maar niet iedereen kent de scouting.

Het is natuurlijk een goed idee wanneer jij in je spreekbeurt verteld over onze vereniging! Binnen scouting de Klomp hebben we geen materialen die je kunt uitdelen, maar we hebben voor jou wel een aantal goede tips.

  • Op onze site vind je al veel informatie over wat we doen en voor wie we activiteiten organiseren.
  • Ben je zelf geen lid? Kom dan vooral een keer kijken om te ervaren wat we doen.
  • Download hier de speciale uitnodiging om mee te geven aan je klasgenoten
  • Kijk ook eens op de speciale “Spreekbeurt over Scouting”– site van scouting Nederland.
  • Heb je nog andere vragen? Mail ons dan via info@scoutingdeklomp.nl

Wij wensen je alvast erg veel plezier en succes met je spreekbeurt!